Fractal Design | PC Case | Terra | Jade | Mini ITX | SFX-L/SFX
- TootjadFractal Design
- Mudel: FD-C-TER1N-03
- Saadavus: 5
-
208€
Fractal Design | PC Case | Terra | Jade | Mini ITX | SFX-L/SFX
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 343.00 mm |
| Gross height (mm) | 218.00 mm |
| Gross weight | 4.00 kg |
| Gross width (mm) | 153.00 mm |
| Kujutegur | Mini ITX |
| Net weight | 3.10 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 76 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 720.00 g |
| Plastic (No PET) | 180.00 g |
| Producer | Fractal Design |
| Producer product family | PC Case |
| Producer product name | Terra |
| Tare weight (kg) | 0.90 kg |
| Toite tüüp | SFX-L/SFX |
| Toote värv | Jade |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: fractal design pc case terra jade mini itx sfx-lsfx, fd-c-ter1n-03, fractal design, korpused









